Produkty

GBL

Aplikace umožňuje stahovat a zobrazovat dokumenty (územní rozhodnutí, stavební povolení, povolení k rekonstrukci) ze stavebních úřadů v České republice.

Aplikace je vhodná zejména pro stavební firmy a všechny činnosti spojené s výstavbou, řemesla, společnosti provádějící inženýrské sítě. V době nadcházející krize, kdy má klesnout počet zakázek ve stavebnictví na 60%, je velmi důležité zůstat firmou, která z těchto 60% vytěží maximum a překlene tuto krizi. Není nic účinnějšího než oslovit stavebníka, který žádá stavební úřad o povolení s nabídkou, že právě Vaše firma mu může poskytnout takové a takové služby. S naší aplikací získáte kompletní přehled o doslova všech stavbách, které se ve Vašem regionu plánují a získáte možnost oslovit potencionálního zákazníka (díky kontaktu uvedeném v dokumentu) už v rané fázi jeho příprav ke stavbě. Mnoho lidí ani neví o existenci Vaší firmy, tak jim dejte možnost zvolit si právě Vás.

DEMO

zdarma si můžete program vyzkoušet
Aplikaci si je možné zdarma vyzkoušet kliknutím na tlačítko „NAINSTALOVAT“ - vpravo nahoře. Po kliknutí se ukáže dialog na uložení instalačního souboru. Soubor je nutné uložit a spustit. Pokud Vám nebude fungovat tlačítko "Nainstalovat" klikněte na "Stáhnout ZIP s instalací" uložte a rozbalte ZIP soubor a spusťte "Setup.exe" dále postupujte dle návodu. Během instalace budete dvakrát vyzváni k potvrzení, že skutečně chcete aplikaci nainstalovat. U těchto potvrzení bez obav klikněte na „OK“.
Po spuštění nainstalované aplikace vložte jako uživatelské jméno i heslo "demo" a klikněte na tlačítko "Přihlásit". Po úspěšném přihlášení do aplikace klikněte na "vyhledat". Pro zobrazení dokumentu stačí kliknout na modrý název dokumentu ve sloupci "Soubor". Uvidíte pouze dokumenty jednoho stavebního úřadu za měsíc leden pro představu, jak aplikace funguje.
Pokud se Vám nepodaří aplikaci nainstalovat a vyzkoušet, můžete nás kontaktovat (kontakt je uveden níže na stránce) a my s Vámi problém vyřešíme. Na vyžádání můžeme zaslat DEMO na CD.

CENA

Za 3000,- bez DPH získáte přístup k dokumentům pěti stavebních úřadů dle vlastního výběru na jeden rok.

Abychom zajistili určitou konkurenční výhodu firmám, které naši aplikaci využijí, rozhodli jsme se poskytnout dokumenty pouze 3 firmám zabývajícím se stejným oborem v jednom regionu. V případě naplnění tohoto počtu již nebude další firmě přístup k dokumentům umožněn. Vítězí 3 první firmy, které se přihlásí.

DOTAZY, PODPORA, POMOC S PROBLÉMEM

Více informací získáte na gbl@allisnet.cz popř. nás můžete telefonicky kontaktovat (+420 724 860 358) s jakýmkoliv dotazem či problémem.

Obrázky aplikace

Náhled aplikace

Náhled aplikace

TOPlist 321